Meie kliendid

Milleks kasutate Gratify maksesüsteemi?

Kõige efektiivsem moodus teadmisi jagada on kokku saada, ehk korraldame erinevaid koolitusi. Kuna meie üritused sõltuvad väga esinejate kättesaadavusest, siis on meile hea süsteem, kus ei pea kuumaksu tasuma, vaid tasume ainult toimunud piletimüükide pealt.

Naisinvestorite Klubi

Milleks kasutate Gratify maksesüsteemi?

Mulle meeldib mugav ja muretu elu. Gratify e-poe rakendusena just seda pakubki. Lihtne paigaldada, lihtne hallata ja töötab automaatpiloodil. Just täpselt seda mina selliselt rakenduselt ootasingi.

Märten Kress, dividendinvestor.ee

Milleks kasutate Gratify maksesüsteemi?

Pakume inimestele võimalust kodust lahkumata trenni teha kasutades selleks meie videotreeninguid. Meile on oluline, et inimene saaks kohe kui trennituhin tekib tasuda kuumaksu ning hakata kohe trenni tegema.

Hopa TV, hopatv.ee

Milleks kasutate Gratify maksesüsteemi?

Gratify on hea lihtne, kuid funktsionaalne ostukorvi lahendus. Turundajana meeldib mulle, et nad on paindlikud ja valmis soovidele vastu tulema ning nende teenus on pidevas arengus. Eriti hea on neil klienditeenindus - kõikidele mu muredele vastatakse Eesti ettevõtte kohta ebatavaliselt kiiresti.

Katrin Vilimaa, Turunduskoolitus OÜ

Milleks kasutate Gratify maksesüsteemi?

Minu e-poest leiab esiteks e-raamatuid. Mulle meeldib, et klient saab mugavalt makse sooritada ning süsteem saadab talle automaatselt välja allalaadimislingi, nii saab investeerimishuviline kasvõi öösel raamatu osta ja kohe lugema asuda. Lisaks korraldan mõnikord koolitusi. Läbi süsteemi saab huviline endale postkasti piletilingi ja ürituse toimudes saan mugavalt uksel telefoni abil osalejaid kontrollida.

Kristi Saare, kristiinvesteerib.ee