Meie kliendid

Gratify on hea lihtne, kuid funktsionaalne ostukorvi lahendus. Turundajana meeldib mulle, et nad on paindlikud ja valmis soovidele vastu tulema ning nende teenus on pidevas arengus. Eriti hea on neil klienditeenindus - kõikidele mu muredele vastatakse Eesti ettevõtte kohta ebatavaliselt kiiresti.

Katrin Vilimaa, Turunduskoolitus OÜ

Mulle meeldib mugav ja muretu elu. Gratify e-poe rakendusena just seda pakubki. Lihtne paigaldada, lihtne hallata ja töötab automaatpiloodil. Just täpselt seda mina selliselt rakenduselt ootasingi.

Märten Kress, dividendinvestor.ee

Olen alati huvitunud sellest, et kuidas olla efektiivne. Erilist rolli mängib see ettevõttes müügiprotsessi puhul, selle automatiseerimisel. Gratify pakub väga lihtsat ja kiiret e-poe liidestamise ja haldamise võimalust. Täiendavalt on klienditeenindus samuti väga tasemel, kiire reageerimise osas.

Tarvo, minuraamat.ee

Gratify on minu jaoks rohkem kui hea kujundusega ostukorvisüsteem, vaid kaupmehe vaatest on olulisemgi kõik see, mis jääb kliendil nägemata, aga muudab kaupmehe töö ülimugavaks. Kaupmehe vaatest saad asjakohase ja põhjaliku ülevaate ostudest, makseviisidest ja muust statistikast. See aitab hinnata nii müügiedu kui kliendibaasist ülevaate saada. Kliendi jaoks on kõik automaatne ja mugav - maksmine ja kaubasaatmise valikud. Boonuseks erinevad keelevalikud ning lisasoovidega abistamine.

Matis Mäeker, AML Publishing OÜ

Minu e-poest leiab esiteks e-raamatuid. Mulle meeldib, et klient saab mugavalt makse sooritada ning süsteem saadab talle automaatselt välja allalaadimislingi, nii saab investeerimishuviline kasvõi öösel raamatu osta ja kohe lugema asuda. Lisaks korraldan mõnikord koolitusi. Läbi süsteemi saab huviline endale postkasti piletilingi ja ürituse toimudes saan mugavalt uksel telefoni abil osalejaid kontrollida.

Kristi Saare, kristiinvesteerib.ee

Andsin oma teise raamatu “Teksased lapitöös” ise välja, aga teadsin algusest peale, et müügiga ma tegeleda ei taha. Gratify andis mulle oma hästi töötavate lahendustega sellise vabaduse, et käsitööettevõtjana saan nüüd keskenduda mulle meeldivatele tegevustele ja loomingule.

Lapitöömeister Marja Matiisen

Gratify ostukorviga on lihtne toimetada ja sai kiiresti kasutamist alustada. Hind on soodne alustavale ettevõtjale, kuna puudub kindel kuutasu. See on hea lahendus müükide automatiseerimiseks.

Jekaterina Tint, Moneysmarterme

Gratify on väga hea e-poe terviklahendus. Süsteemi kaudu on lihtne ja mugav hallata tellimusi, vaadata laoseisu ja jälgida statistikat. Lisaks on Gratifyl kiire ja professionaalne tugi, nii et enamus muresid saavad lahenduse koheselt. Gratify on teinud e-poe haldamise lihtsamaks kui ei kunagi varem.

Külmavares

Kõige efektiivsem moodus teadmisi jagada on kokku saada, ehk korraldame erinevaid koolitusi. Kuna meie üritused sõltuvad väga esinejate kättesaadavusest, siis on meile hea süsteem, kus ei pea kuumaksu tasuma, vaid tasume ainult toimunud piletimüükide pealt.

Naisinvestorite Klubi

Pakume inimestele võimalust kodust lahkumata trenni teha kasutades selleks meie videotreeninguid. Meile on oluline, et inimene saaks kohe kui trennituhin tekib tasuda kuumaksu ning hakata kohe trenni tegema.

Hopa TV, hopatv.ee